Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

BSK TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK GIDA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. olarak 2010 tarihinde kurulmuş ve aynı yıl Nisan ayında T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan “Tarımsal Amaçlı Toprak, Bitki ve Sulama Suyu Analiz Laboratuvarı Yetki Belgesi” ni alarak toprak analizi başta olmak üzere laboratuvar hizmetlerine başlamış ve halen yetkisi sürdürmektedir. 2010 yılından bu güne çiftçilerin ve kurum ile kuruluşların toprak analizlerini yaparak gübreleme tavsiyeleri ile bilinçli tarımsal üretime katkı sağlamıştır.

2011 yılında kapsam genişletilerek; kimyasal ve organik gübre analizleri, tarımsal amaçlı sulama suyu analizi, toprak analizleri ve bitki analizlerinde TS EN ISO 17025 kapsamında TSE DENEY HİZMETİ ALINABİLECEK LABORATUVAR ONAYI’ nı alarak çalışmalarına devam etmiş, 2014 yılında kapsam genişleterek mevcut analizlere, gıda analizleri (kimyasal-mikrobiyolojik), yağlı tohumlar, yem ile yem maddeleri, hububatlar, içme suyu analizi, kozmetik ürünlerde mikrobiyolojik analizler, yangın tüpünde kimyevi toz analizlerinde de yetki alarak büyümesini devam ettirmiştir.

2015 yılın da TÜRK AKREDİTASYON KURUMU (TÜRKAK)’na başvurular yapılmış 2016 yılında akredite edilmiştir. Mevcutta kapsam genişleterek akreditasyonunu devam ettirmektedir. Laboratuvarımız, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından her yıl yayınlanmakta olan, gübre analizlerinin yaptırılacağı analiz kuruluşları listesinde yer almaktadır. Laboratuvarımızda organik, organomineral, kimyevi gübrelerin ve toprak düzenleyicilerin üretimin iznine, ihracat iznine, tesciline ve piyasa denetimlerine yönelik analiz yapılmaktadır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın!

0 (332) 342 3 704
Hemen Arayın!